خدا پدر رضاشاه را بیامرزد!

ارسال شده در: یادداشتها 1396/10/11

چه کسی باورش می‌شد که روزی برخی مردم از سر ناچاری، فساد، مشکلات اقتصادی، بیکاری و صدها مشکل دیگر این جمله را بیان کنند؟ چه کسی فکرش را میکرد که برخی مردم چشم به دهان گروهی(منافقین) بدوزند که دستانش به خون هزاران نفر از مردم ایران آلوده است ولی شعار آزادی و برخورد با مفسدان سر می‌دهد؟ چگونه شد که جمهوری اسلامی از انقلاب اسلامی تا به این اندازه فاصله گرفت؟ چگونه برخی مسئولین جمهوری اسلامی اینقدر حریص، شکمباره، فاسد و دروغگو شدند که همان مردمی که انقلاب کردند آنان را حتی پست‌تر از نوکران شاه میدانند؟!

چند روزی هست که متاسفانه در برخی از نقاط ایران اعتراضات به گونه‌ای ادامه پیدا کرده که باعث شده یاد فتنه 88 بیافتم. جنس این فتنه نیز جدا از 88 نیست با این تفاوت که این فتنه از اعتراضات به حق مردم سواستفاده کرده و در پی سوق دادن این اعتراضات به سمت شورش‌های خیابانی و صدمه زدن به اموال و جان مردم و ضربه زدن به انقلاب اسلامیست.

باعث و بانی شکل گیری این اعتراضات چیزی نیست جز توجه نکردن مسئولین به مردم، نفهمیدن درد آنها، سرکوب کردن آنها با کنایه و زور و تهدید، ثروت اندوزی، تکیه کردن به غرب و شرق و شمال و جنوب، باور نداشتن به جوانان، دادن شعارهای خوب و خوشگل و عمل نکردن به آنها و…

باعث و بانی آن  شیخ روحانی است که در زمان ایجاد اولین اعتراضات مردم برای دزدیده شدن پول آنها در موسسه مالی اعتباری کوثر کاری انجام نداد و فرمود ما نمی‌توانیم از اعتبارات بانک مرکزی برای صاف کردن حساب مردم با هر مشکلی (کوثر) استفاده کنیم.

باعث و بانی آن شیخ روحانی است که در زمان دزدیده شدن 15 هزار میلیارد تومان پول از صندوق ذخیره فرهنگیان آن را معوقه نامید.

باعث و بانی آن شیخ روحانی است که در طول 4 سال اول دولت خود بیشتر از طول سالهای انقلاب اسلامی ایجاد اشتغال کرد ولی همچنان مردم بیکار هستند!

باعث و بانی آن شیخ روحانی است که همه مشکلات موجود در کشور از ابتدای انقلاب تا به حال را تقصیر دولت قبل می‌داند ولی خودش را تقصیرکار نمی‌داند.

باعث و بانی آن شیخ روحانی است که حتی نمی‌تواند قیمت‌های اقلام اساسی مردم را که با آن زنده هستند تثبیت کند. و از هر راهی برای دست کردن در جیب مردم استفاده می‌کند.

روحانی همان فردی بود که در تلویزیون در برابر 80 میلیون نفر گفت: ملاک و معیار جیب مردم است!

و یا گفت: آن چنان مردم را از لحاظ درآمد سرشار بتوانند در اختیارشان قرار بگیرد اصلا به این چهل و پنج هزار تومان خودشان نیاز نداشته باشند زندگی خوب داشته باشند همه افراد شاغل باشند در خانواده، با افتخار صدقه گرفتن افتخار نیست صدقه دادن افتخار است.

باعث و بانی شیخ لاریجانی در دستگاه قضاست که مخل امنیت اجتماعی را حکم اعدام ولی یک جاسوس که تهدید کننده امنیت ملی است را 5 سال زندان می‌دهد.

باعث و بانی شیخ لاریجانی است که فساد برادر و خانواده رییس جمهور و معاونش را می‌بیند ولی اقدامی نمی‌کند.

باعث و بانی شیخ لاریجانی است که با قاضی و وکیل رشوه خوار برخورد نمی‌کند.

باعث و بانی آن نماینده مجلس بی عرضه است که می‌گوید حقوقم کم است و اگر خانه بخوابم 8 میلیون حقوق می‌گیرم.

باعث و بانی آن صدا و سیمای ملی (میلی) است که هنوز نتوانسته برخی از خط قرمزهای توهمی خود را رد کند تا حداقل بتواند اعتراض‌های بجا و بحق مردم را به نمایش بگذارد.

آقایان گرام و مسئولین محترم کسی شما را مجبور به قبول کردن منصبی درون نظام نکرده که از همه عالم و آدم طلبکارید. لطفا صندلی مسئولیت را کنار بگذارید تا جوانان انقلابی خودشان زمام امور را بدست گیرند تا متوجه شوید که شما لیاقت داشتن مسئولیت در جامعه اسلامی را ندارید.

عموم مردم ایران با هر سلیقه سیاسی و آیین و مذهبی پای همه چیز نظام ایستاده‌ و خون داده‌اند. کدام مسئولی می‌تواند این از خودگذشتگی را فراموش کند و آن را دستمایه بازی‌های سیاسی به انحای مختلف کند جز فردی بی غیرت که تنها رسیدن به خواسته‌های خود را ملاک مسئولیت خود می داند.

وقتی با خودم فکر می‌کنم که به این نظام اعتقاد دارم ولی با این همه فساد و دزدی و رانت خواب از چشمانم دور می‌شود، باید هم به کسانی که هیچ اعتقادی به این نظام ندارند و فقط یک زندگی آرام می‌خواهند که از صدقه سر این مسئولین بی غیرت آن هم از ایشان گرفته شده حق بدهم!

براستی تفاوت بین برخی از مسئولین فعلی با اعوان و انصار شاه مخلوع در چیست؟ برخی از آنها میخوردند برخی از اینها هم میخورند! برخی از آنها از جایگاه خود سواستفاده می‌کردند برخی از اینها نیز از جایگاه خود سواستفاده می‌کنند! پس مردم برای چه چیز انقلاب کردند و باید به چه چیز دل خوش کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.