جنگ آرماگدون و نبرد قرقیسیا

ارسال شده در: مهدویت 2011/05/23

آرماگدون (آرمگدون) به معنی جنگ نهایی است که بیشتر در غرب و در میان مسیحیت و یهودیت کاربرد دارد. این جنگ، نبرد نهایی و بزرگ حق علیه باطل است که غربیان آن را با نام آرماگدون یا جنگ نهایی در آخرالزمان می شناسند.

تفکر آرماگدونی

آرماگدون به عنوان یک نبرد نهایی باید سیری به نفع یهودیت و مسیحیت داشته باشد. حال این سیر از دیدگاه آرماگدونی به این صورت است. زمانی که مسجد اقصی و مسجد قبة الصخره توسط یهودیان منهدم شود جنگ نهایی یا آرماگدون شروع شده و در آن تمام جهان به نابودی کشیده می شود.

این تفکر به گونه ای ذهن مردم را به سویی سوق می دهند تا باور کنند که به زودی لشکری از دشمنان مسیح که متشکل از سپاه نظامی عظیمی است، از عراق حرکت و به سوی قدس رهسپار می شوند. در این زمان نیروهایی که به مسیح ایمان دارند راه این لشکر را سد می کنند و آنان را درهم می کوبد. سپاهی که از عراق به سوی فلسطین در حرکت است طبق تفکرات اسلامی و روایی، همان سپاه حضرت مهدی (عج) است که برای آزادسازی قدس شریف به سمت فلسطین حرکت می کند ولی طبق تفکرات منحرف یهودی، مهدی(عج) همان ضد مسیح یا دجال است! که برای سیطره بر جهان می خواهد وارد بیت المقدس شود و با یهودیان به جنگ بپردازد!

دلیل نام گذاری این جنگ به نام آرماگدون وجود کوهی به نام هَرمَجِدّون در اکا (شهری در سرزمین اشغالی فلسطین) است و نبرد حق و باطل در آنجا صورت گرفته، برای همین این نبرد، آرماگدون نام دارد. 

در آنجا نبردی رخ می دهد که باعث خرابی های بسیار می شود. (با توجه به مدارک و نوشته ها و تفکرات این قشر و پیش بینی های (!) نوستراداموس، این نبرد ممکن است هسته ای باشد) بعد از چنین نبردی مسیح برای بار دوم به زمین رجعت می کند و رهبری جهان را در دست گرفته و صلح را در جهان پایه گذاری می کند. این رهبری در سرزمینی به نام قدس صورت می گیرد!

حال حتما متوجه شده اید که چرا فلسطین و قدس هنوز نیز در جنگ بوده و آمریکا و اسراییل برای به دست آوردن تمام خاک آن از هیچ کاری مضایقه نمی کنند. به عراق نیز همانطور که در بالا گفته شد، برای یافتن امام مهدی(عج) و همین تفکر حمله شد و کماکان در آن جنگ است. البته این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که در احادیث اسلامی ما نیز چنین جنگ ها و درگیری هایی پیش بینی شده است. پس غرب خود با دست خود رو به تباهی می رود(انشالله)

آرماگدون و سینما

استفاده ی ابزاری از این کلمه (آرماگدون و سینمای آخرالزمانی) در جای جای تفکر غربی دیده می شود، از جمله سینمای هالیوود که یکی از مهره های بزرگ و اصلی این بازی به شمار می آید. حتما با خود میگویید هالیوود فقط یک سینماست و کار دیگری جز ساخت فیلم های زیبا و با کیفیت انجام نمی دهد! ولی باید بدانید این به اصطلاح سینما از بدو تولد خود تا به حال، هزاران فیلم با تفکر اسلام ستیزی و ترویج فراماسونری تولید کرده است، و این فقط نمونه ای از استفاده ی ابزاری از این سینماست. این کار فقط برای آماده کردن جامعه ی خود و جهان برای جنگ نهایی آرماگدون و گسترش تفکرشان است، که بیشتر به شستشوی مغزی شباهت دارد.

 شاید نمونه هایی از فیلم های این سینما که به صورت مستقیم تفکر آخرالزمانی، اسلام ستیزی، ایران ستیزی و فراماسونی خود را به خورد جهان می دهد را دیده باشید مانند؛ 300 و 2011 که یکی به نابودی جهان در آخرالزمان و دیگری به ایران باستان اشاره دارد که برداشتی کوته فکرانه از ایران باستان است. پشت این نگاه، نکته های بسیار زیادی وجود دارد که نژاد آریایی و ایران را به صورت پستی به نمایش در آورده اند. اینجاست که باید فهمید غرب از سر دلسوزی و به قول خودشان نجات مردم از شر دیکتاتوری و ایجاد دموکراسی کاری برای کسی انجام نمی دهد و فقط برای ادامه ی برنامه ی شوم خود دست به این کارها می زند.

آرماگدون و نیروی نظامی

حال باید به بعد دیگر آرماگدون نگاهی انداخت و آن جنگ نظامی است. آرماگدون به عنوان نبرد نهایی نیاز به استراتژی نظامی بزرگی دارد که کمترین ضرر و بیشترین نفع را برای بانیان آن داشته باشد، برای همین چنین نقشه ای باید زمان بر و پر هزینه باشد، اکنون به جنگ هایی که غرب به خصوص آمریکا از بدو پایه گذاری خود باعث به وجود آمدن آن شده نگاهی بیاندازید، می بینید که این همان آمادگی نظامی آنان برای بالا بردن سطح نفوذ خود در جهان برای جنگ نهایی است. جنگ هایی چون؛ ویتنام، ژاپن، فلسطین، لبنان، افغانستان، عراق و… این جنگ ها فقط نمونه هایی است که خود غرب علنی آنها را اعلام کرده و بهانه ای جز نجات مردم از دست دیکتاتورها نداشته است، وجود پایگاه های نظامی در کشورهای مختلف نیز خود بیانگر این موضوع است.

آرماگدون و تاثیر آن بر مردم غرب

تاثیر چنین واقعه ی بزرگی که غرب سالیان سال برای آن برنامه ریزی کرده را بر مردم نمیتوان کتمان کرد. زیرا بیشتر مردم در جامعه ی غربی انتظار چنین واقعه ای را می کشند. بررسی انجام گرفته از سوی موسسه تلسن در اکتبر سال 1985 میلادی نشان می دهد که در این زمان 61 میلیون نفر آمریکایی در انتظار واقعه ی آرماگدون هستند. و بررسی هایی از این قبیل که نشانگر اعتقاد مردم آمریکا به این واقعه است.

آرماگدون ، قرقیسیا و اسلام

در روایات ما شیعیان به جنگی با نام قرقیسیا اشاره شده است، نبردی که ائمه(ع) از آن خبر داده بودند!

امام باقر(ع) به میسّر فرمود: ای میسّر، از اینجا تا قرقیسیا چقدر راه است؟ عرض کرد: همین نزدیکی ها در ساحل فرات قرار دارد. سپس فرمودند: اما در این ناحیه واقعه ای اتفاق خواهد افتاد که از زمانی که خداوند متعال آسمان و زمین را آفریده بی سابقه بوده، چنان که تا وقتی آسمانها و زمین برپا هستند هم، واقعه ای همچون آن اتفاق نخواهد افتاد، سفره ای است که درندگان زمین و پرندگان آسمان از آن سیر می شوند.

اما قرقیسیا و آرماگدون دو جنگ مختلف هستند که در مکانی مختلف روی خواهد داد. قرقیسیا محلی است که در مرز مشترک ترکیه، سوریه و عراق قرار دارد. ائمه(ع) به این نکته اشاره دارند که این حادثه ی بزرگ جنگی خواهد بود که نظامیان بیشماری در این منطقه با یکدیگر رو برو خواهند شد. این نظامیان شامل سرزمین های، ترکیه، شام، سوریه و اردن خواهند بود. آنچه در روایات دیده می شود، این جنگ برای بدست آوردن گنجی (شاید منظور از گنج فقط با ارزش بودن هدفی است که این کشورها برای آن با هم می جنگند نه صرفا طلا، نفت و…) است که در این منطقه کشف می شود! این نبرد آنچنان عظیم خواهد بود که افراد بسیاری کشته می شوند.

اما در آخر باید به این موضوع اشاره کرد که جنگی که غرب و کشورهایی همچون آمریکا و اسراییل به آن اشاره دارند، همان جنگیست که طبق برداشت آنها جنگ آخرالزمان بوده، و پیروز اصلی این جنگ دوستداران مسیح و صیهونیسم خواهند بود و کسانی که به مخالفت با مسیح بپردازند به وسیله ی دجال نابود می شوند. همانطور که در ابتدا گفته شد دجال از نگاه یهود و نگرش آرمگدونی همان حضرت مهدی(عج) است!

 _____________________________

1-کافی ج8 ص 295-غیبةنعمانی ص267

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.